close
تبلیغات در اینترنت
آموزش کلیه ی روشهای کسب درآمد از اینترنت و معرفی همه سایتهای کسب درآمد کلیکی (پست ثابت)

تجارت و کسب درآمد

آموزش کلیه ی روشهای کسب درآمد از اینترنت و معرفی همه سایتهای کسب درآمد کلیکی (پست ثابت)
امروز چهارشنبه 21 آذر 1397
تبليغات تبليغات

آموزش کلیه ی روشهای کسب درآمد از اینترنت و معرفی همه سایتهای کسب درآمد کلیکی (پست ثابت)

عده ی زیادی از دوستان در سایتهای مختلف با واژه های " کسب درآمد اینترنتی" و واژه های مشابه زیادی روبرو می شوند که اغلب دارای توضیحات ناکافی و مختصر و گاهاً ناقص می باشند.

بنده نیز به همین خاطر و بنا به درخواست تعدادی از کاربران وبلاگ ۱۰رآمد ، در این پست طریقه ی کسب درآمد از اینترنت و روش کسب درآمد کلیکی را براتونبصورت کامل توضیح میدم. در صورتیکه باز هم با سوالی مواجه شدید در نظرات بیان کنید تا فوراً پاسخ دهم:

البته قبل از آن، همه ی سایتهای کسب درآمد را بصورت یکجا براتون گردآوری کرد ه م که می تونید برید و در هر کدام که مایلید، ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید.     لینک صفحه ی سایتهای کسب درآمد،بصورت یکجا: 

برای دیدن همه ی سایتهای کسب درآمد مطمئن و معتبر، اینجا را کلیک نمایید....

 

 توجه: دوستان عزیزی که مایلند آموزش کامل و تصویری را بخوانند، بصورت فایل pdf براتون آپلود کردم که حجمش کمتر از ۲۰۰ کیلو هستش و کاملتره.از اینجا دانلود کنید یا به انتهای پست برید.

و اما آموزش کسب درآمد:

روش کسب درآمد از سایتهای کلیکی: این روش کسب درآمد که بهترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد هم محسوب می شه، بدون هیچ سرمایه ای و هیچ محدودیتی از نظر سن،تحصیلات،موقعیت جغرافیایی و ملیت و مهمتر از همه بدون داشتن هیچگونه تخصص، و فقط با داشتن یک خط اینترنت و روزانه نیم ساعت وقت، می توانید به درآمدی بالا در ماه دست پیدا کنید.

نکته مهم: در تجارت و کسب درآمد اینترنتی نباید به هر سایتی اطمینان کرد و باید ابتدا از معتبر بودن آن اطمینان پیدا کنید و سپس به فعالیت بپردازید.من وبسایتهای کسب درآمد شرکت آسمان را بهتون پیشنهاد می کنم.هم مطمئن و معتبرند، هم در ستاد ساماندهی سایتهای کشور به ثبت رسیده و هم دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد (این موارد را می توانید به سادگی تحقیق کنید).

روش فعالیت در سایتهای کسب درآمد شرکت آسمان (که همه ی آنها را می توانید در پستهای قبلی پیدا کنید و یا از اینجامشاهده نمایید) همگی مشابه هم هستند. بنابراین من فقط روش کار کردن در قدیمی ترین سایت کسب درآمد ایران، یعنی سایت تئوباکس(توباکس یا teobux) را براتون توضیح میدم، بقیه ی آنها هم دقیقاً مشابه می باشند :

 

آموزش کسب درآمد در سایت توباکس: 

تئوباکس  اولین سایت  PTC  ایرانی است این سایت با داشتن  چهار سال سابقه ی فعالیت تا امروز اول شهریور ماه سال ۹۱ با داشتن ۶۷۰۰۰ نفر کاربر و ۱۰۶ میلیون تومان پرداختی به اعضای خود رکورد سایتهای ایرانی را شکسته و بر اساس کارنامه اش عنوان معتبرترین و بهترین سایت ایرانی را گرفته. همچنین از گواهی  SSL  برای امنیت بیشتر کاربران خود برخوردار است.

این سایت به ثبت رسیده و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی ایران است جهت اطمینان می توانید در این سایت (ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی ایران) آدرس سایت را وارد کنید تا از جواز آن مطمئن شوید اگر این سایت کلاهبردار و هرمی بود مطمئن باشید طی این چند سال فعالیت تا الان فیلتر و بسته شده بود. وجود فرومها و تالارهای گفتگو و ارتباط و تبادل اطلاعات اعضا با یکدیگر اعتبار این سایت را بیش از بیش کرده است.

من به عنوان یک عضو چه عملی را باید در سایت انجام دهم؟

شما بعد از ثبت نام هر 24 ساعت تعدادی تبلیغ دریافت می کنید که روزانه مجاز هستید بر روی ۶ تبلیغ کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی هر یک از این تبلیغ ها ۵ الی ۱۰ تومان دریافت میکنید شاید اولش بگید که روزی با ۵۰ تومان به کجا می تونم برسم ولی عجله نکنید !! اوایل فعالیت به کندی پیش خواهد رفت در واقع اسم این بازی صبره... به این فکر کنید که می تونید هر روز۴-۵  هزار تومان  پول به دست بیاریدو به مرور خیلی بیشتر!

 فراموش نکنید که شما باید هر روز حتما روی آگهی ها کلیک کنید تا فردای آنروز از زیرمجموعه های خود سود کنید اگر یکروز کلیک نکنید فردای آنروز از زیرمجموعه های خود سودی نخواهید برد و پورسانت آنها برای شما حساب نخواهد شد.

جهت دیدن آگهی ابتدا در گوشه بالای سمت راست صفحه بر روی "مشاهده تبلیغات" کلیک نماید سپس در صفحه ی جدید بر روی آگهی کلیک کنید یک آیکن دایره ای شکل ظاهر خواهد شد که باید روی ان نیز کلیک نمایید سپس صفحه ی آگهی باز خواهد شد و باید ۳۰-۶۰  ثانیه منتظر بمانید تا بارگذاری آگهی کامل شود بعد به شما پیغام میدهد مبلغ به حساب شما واریز شد. اگر همزمان بر روی بیش از یک آگهی کلیک کنید از آن آگهی سودی نخواهید برد شما باید آگهی ها را یکی به یکی باز کنید.

سود من از کلیک خودم و زیرمجموعه هایم چقدر است؟

شما اگر بصورت رایگان عضو سایت شده باشید به عنوان عضو استاندارد شناخته میشوید

نوع عضویت

استاندارد

نقره ای

طلایی

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۳۰ ثانیه ای توسط کاربر

۵۰ ریال

۶۰ ریال

۷۰ ریال

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۶۰ ثانیه ای توسط کاربر

۱۰۰ ریال

۱۱۰ ریال

۱۲۰ ریال

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۹۰ ثانیه ای توسط کاربر

۱۵۰ ریال

۱۶۰ ریال

۱۸۰ ریال

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۳۰ ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

  ۲۵ ریال

۳۰ ریال

۴۰ ریال

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۶۰ ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

۵۰ریال

۶۰ ریال

۸۰ ریال

در آمد مشاهده هر تبلیغ ۹۰ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

۷۵ ریال

۹۰ ریال

۱۲۰ ریال

 

نکته: شما برای خرید اکانت طلایی از توباکس لازم نیست حتی ۱ ریال هم از جیب خودتون بپردازین! بلکه شما می تونین با درآمدی که ازخود سایت کسب می کنید زیرمجموعه اجاره کنید یا حسابتون رو طلایی کنید و یا حتی در سایت تبلیغ کنید!

اما بعضی ها هم برای اینکه زودتر به سود بهتری برسن از همون اول اکانت طلایی خریداری می کنن که البته به نظر من کار خوبی می کنن! چون هر چه قدر تو این سایت سرمایه گذاری کنی چند برابرش رو می تونی برگردونی!

 

زیرمجموعه ها (رفرال ها):

شما می توانید بدون زیرمجموعه هم کسب درآمد کنید اما زیرمجموعه در آمد شما را چندین برابر میکند درواقع قسمت اعظم درآمد شما از رفرال ها به دست خواهد آمد.

انواع رفرال:

اجاراه ای: زیرمجموعه اجاره ای افراد حقیقی هستند که مثل من و شما در سایت فعالیت داشته و کلیک میکنند شما آنها را به مدت دلخواه با قیمت کم از سیستم اجاره می کنید قیمت هر رفرال ۲۵۰۰ ریال برای ۳۰ روز است که شما جهت پرداخت اجاره ی آن حتی ۱ ریال از جیب خود نمی پردازید بلکه قسمتی از مبلغ حاصل فعالیت خودتان در سایت را برداشت و قسمت دیگری را جهت اجاره زیرمجموعه سرمایه گذاری میکنید. از اجاره ی زیرمجموعه ۲-۳ برابر مبلغ اجاره سود میکنید این میزان سود بستگی به فعال بودن خود و زیرمجموعه شما دارد شما باید امروز کلیک کرده باشید تا فردای آن از کلیک زیرمجموعه هایتان درآمد کسب کنید.

بعضی از این زیرمجموعه ها ضعیف کار میکنند یا اصلا کلیک نمیکنند دراینصورت شما حداکثر ۵ روز از زمان آخرین کلیک زیرمجموعه تان صبر کنید اگر باز هم کلیک نکرد با مبلغ ۶۰ تومان آنرا با زیرمجموعه ی دیگر تعویض کنید. شاید به نظرتون خیلی زیاد باشه ولی اگه همون غیر فعال رو نگه دارین بیشتر ضرر می کنین.

 مستقیم:در منوی کاربری شما و در قسمت نفرات(زیر مجموعه ها) گزینه ای وجود دارد به نامک لینک جذب نفرات مستقیم شما. در این قسمت هم لینک مخصوص شما وجود دارد و هم بنرهای اختصاصی شما،که می تونید آنرا در وبسایت خود قرار دهید و یا برای دوستان و آشنایانتان ایمیل یا sms کنید.هر شخصی که بوسیله ی لینک مخصوص شما به عضویت در سایت درآید، زیر مجموعه مستقیم شما خواهد بود. در این نوع زیرمجموعه شما مبلغی را پرداخت نمی کنید بلکه با بحث و گفتگو در مکانهای اجتماعی و یا اینترنت اقوام و دوستان و آشنایانتان مستقیما توسط شما به سایت معرفی می شوند و برای همیشه زیرمجموعه ی شما باقی می مانند. همانطور که قبلا گفتم شما مستلزم جذب زیرمجموعه مستقیم نیستید و بدون زیرمجموعه مستقیم و متکی به زیرمجموعه اجاره ای و فعالیت خود میتوانید به درآمد قابل قبولی برسید.

 

حذف و جایگزینی رفرال ها (بازیافت) :

آیا زیر مجموعه (رفرال) شما تنبل هست و کلیک نمی کند ؟! او را با یک رفرال دیگر عوض کنید. با پرداخت ۶۰ تومان از اعتبار خود می توانید این رفرال رو جایگزین یک رفرال دیگر کنید.

برای این کار به صفحه "نفرات اجاره ای" رفته و زیرمجموعه ای که قصد تعویض آنرا دارید را تیک زده و از کشوی پایین صفحه گزینه" میخواهم آنرا بازیافت کنم" انتخاب نموده و سپس کلید تایید را فشار دهید.

بازیافت زیر مجموعه

دانلود آموزش کامل بصورت Pdf با حجم 200KB

دسته بندي: تجارت و کسب درآمد,عمومی,کامپیوتر,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

اين نظر توسط فروشگاه اینترنتی در تاريخ 1395/8/6 و 15:14 دقيقه ارسال شده است.
سلام لطفا از فروشگاه من دیدن کنید
ممنون

eshop.job100.ir

این هم لینک بنر

کد نمايش نظرات

اين نظر توسط امیر در تاريخ 1395/3/27 و 13:25 دقيقه ارسال شده است.
مرسی مطالب مفیدی بود.
کسانی که قصد کسب درآمد دارند به لینک زیر مراجعه کنند.
http://azarbux.com/?r=682514983
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط asankharid در تاريخ 1394/7/12 و 12:41 دقيقه ارسال شده است.
سلام
بسیار زیبا
وبلاگ اسان خرید وبلاگیه برای فروش قطعات خودرو با قیمت خوب و مناسب و با بهترین کیفیت موجود در بازار زرر نمیکنی ی سر بزنید.
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط hamid در تاريخ 1394/4/9 و 20:36 دقيقه ارسال شده است.

مدیریت محترم :باتبلیغ شانس دیده شدن زیاد وبه تبع آن درآمد خودراافزایش دهید
نیازساز-سایت ثبت آگهی-همراه بانمایش سایت مخصوص موبایل وتبلت
www.niazsaz.com
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط هستی در تاريخ 1393/12/29 و 3:49 دقيقه ارسال شده است.
با ثبت لینک خود در سایت رنک بالای ما افزایش بازدید خواهید و لذت وب نویسی با بازدید بالا را تجربه خواهید کرد - برای ثبت لینک خود کلیک کنید :
http://www.best-links.ir/
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط اس ام اس کده پيامک فال در تاريخ 1393/10/6 و 13:49 دقيقه ارسال شده است.
سلام.
مطلبتون جالب بود، مرسي

درخواست تبادل لينک دارم

اگه موافق بوديد لينکم کنيد خبر بديد تا منم لينکتون کنم.

اس ام اس کده | پيامک ، فال
http://www.smskade.irکد نمايش نظرات

اين نظر توسط اس ام اس کده پيامک فال در تاريخ 1393/10/6 و 13:49 دقيقه ارسال شده است.
سلام.
مطلبتون جالب بود، مرسي

درخواست تبادل لينک دارم

اگه موافق بوديد لينکم کنيد خبر بديد تا منم لينکتون کنم.

اس ام اس کده | پيامک ، فال
http://www.smskade.irکد نمايش نظرات

اين نظر توسط اس ام اس کده پيامک فال در تاريخ 1393/10/6 و 13:49 دقيقه ارسال شده است.
سلام.
مطلبتون جالب بود، مرسي

درخواست تبادل لينک دارم

اگه موافق بوديد لينکم کنيد خبر بديد تا منم لينکتون کنم.

اس ام اس کده | پيامک ، فال
http://www.smskade.irکد نمايش نظرات

اين نظر توسط Elhamkhoshkele در تاريخ 1393/9/7 و 16:46 دقيقه ارسال شده است.
سلام عزیزم واقعا وبلاگ زیبایی داری مطالبت خیلی مفید و باحال و قشنگن من که لذت بردم تم سایتت هم خیلی جالب و خوبه اگه
امکان داشت سایت ما رو لینک کنید ما هم هوای وبلاگتونو خواهیم داشت

http://iranmedia.in
تو کلمه
دانلود آهنگ جدید

بعد از گذاشتن لینکون از طریق تماس با ما از سایت ارسال کنید لینکتونو تا ما هم لینک شما رو بذاریم خسته نباشید
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط علی در تاريخ 1393/1/23 و 17:44 دقيقه ارسال شده است.
وبلاگ خوبی دارید
به سایت ماهم سربزنید
فال ما حال ما نیت کن کلیک کن
http://www.falname.tk/
کد نمايش نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد